Meble Kuchenne

Meble Kuchenne

Przemiana kuchni nie musi znaczyć kompletnego remontu i przymusu wydawania większej kwoty środków pieniężnych. Bowiem wiadome jest, iż zabudowie meblowej w tym pomieszczeniu można nadać odświeżony wygląd niskim poświęceniem. Wystarczy pędzel, farba, trochę wolnego czasu i dwie ręce do pracy. Efekt? Poniszczone meble kuchenne zaczną prezentować się niczym nowe.
Jeżeli Meble kuchenne na wymiar w naszym pomieszczeniu nie jest w nadzwyczajnie złym kondycji, lecz chcielibyśmy na to pomieszczenia wprowadzić modyfikacje, nie ma potrzeby zastanawiać nad kosztowną jej wymianą. Wtedy warto wymienić tylko te fronty, na których widać upływ czasu, lub fronty, np. pokryte fornirem na lakierowane (przy okazji można zastanowić się o odrobnię nowoczesnym systemie aby otwierać szafki, np. przez lekkie naciśnięcie, czyli system tip-on). Jeśli marzymy o uniknięciu całkowitego przerobienia, a szafki są w wystarczającym stanie użytkowym, spokojnie można rozważyć odswieżenie. Zachęcamy do kombinowania!.

EQUIS Residential, LLC. 4635 Harding Pike Suite 207
Nashville, TN, 37205
United States

Follow Us

           

(C) 2017 /// EQUIS Residential LLC.

Disclaimer: This site is purely for informational use only and all the content relating to properties and third-parties are for informational purposes only. All images and logos are copyrighted to their respective owners.